O nás

Vznik společnosti Hempoint, s.r.o. je vyústěním dlouholeté práce jejích zakladateů v oblasti využití konopí. Tisíciletá tradice konopí protkaná lidskou společností i současné možnosti jeho využití jsou pro nás neutuchající inspirací. Věříme, že rozšíření pěstování a využití konopí přispěje ke zlepšení zdraví nejen jednotlivců, ale především životního prostředí jako celku.

Hempoint s.r.o., je producentem konopných bylinných produktů a potravin. Vývoj a výroba našich produktů probíhá ve spolupráci s vybranými firmami, s kterými udržujeme příme a často i přátelské vztahy. Naše produkty můžete zakoupit ve faremním obchodě na Biofarmě Sasov u Jihlavy, kde od roku 2010 pěstujeme konopí a od jara 2015 i síldlíme. Pokud zvažujete zařazení našich produktů ve vašem obchodě, rádi vaše prodavače proškolíme, tak aby zákazníkům dokázali odpovědět na všetečné dotazy a vybavíme vaši prodejnu propagačními materiály na míru.

Zájemcům o pěstování konopí poskytujeme poradenství. Pro širokou veřejnosti pořádáme kurzy zaměřené na široké možnosti využití konopných materiálů. Podílíme se na několika výzkumných projektech ve spolupráci s českými zemědělskými univerzitami a výzkumnými ústavy.

_ACD2462.JPG