Novinky

Semínka zdarma

V těchto dnech vychází zvláštní vydání Bylinek revue s přibalenými legálními semínky maďarské odrůdy KC Dora. Semínka jsme pro vás s láskou a radostí zabalili, tak ať vám pěkně rostou.

více »

Rozhovor za velké moře

Rozhovor s Hankou Gabrielovou o pěstování konopí, hospodaření a konopném podnikání v ČR pro americký internetový portál Cashinbis (publikováno 11/2015)

Hempoint na stránkách HempToday

Reportáž o aktivitách Hempointu se dostala na stránky mezinárodních internetových novin Hemp Today, na kterých najdete kromě zmíněného článku i spoustu zajímavých informací o aktuálním konopném dění ve světě.

více »

Online verze přednášky Konopí pro zdraví

Záznam přednášky z festivalu Evolution zpřístupnila TV Goscha, za což jí tímto děkujeme.

více »

Konopí v rozhlasovém pořadu Trendy

Poslechněte si záznam rozhlasového pořadu Trendy ze dne 2.10. na téma využití květu technického konopí, zaslechnete tam i vstup přímo ze sušárny konopí na Biofarmě Sasov :-)

více »

Konopí v české biopotravině roku 2014

Náš první společný produkt s Biofarmou Sasov - biosádlo z přeštických prasat s výluhem z konopí - se stalo Českou biopotravinou 2014. Gratulujeme!

více »

Hempoint je členem EIHA

Hempoint se stal hrdým členem světové konopné rodiny, kterou sdružuje Evropská asociace průmyslového konopí EIHA (European industrial hemp association). Děkujeme za vřelé přijetí a těšíme se na spolupráci a vzájemnou výměnu inspirací.

více »

Naše akce

Pojďte se podívat za námi na některou z akcí, které pořádá a nebo se jich účastní Hempoint!

Konopex volá do Ostravy

Ve dnech 6.-8. května se v Ostravě uskuteční první konopný veletrh s názvem KONOPEX, který bude šířit povědomí o univerzalnosti konopí. Určitě se tam zajedeme podívat.

Konopí a věda

Na Mendlově univerzitě proběhne dne 18.4. již 2. ročník vědecké konoference Konopí a věda. Rozhodli jsme se akci podpořit a proto každý z účastníků dostane čaj Ték jako dárek od Hempointu.

Hempoint poprvé ve Španělsku

Hempoint poprvé přestaví své výrobky ve spolupráci se svým španělským distributorem na veletrhu Expo Caňamo, jehož brány se otevřou 13.-15.5. v Seville.

Hempont na Evolution

Hempoint se v letošním roce opět zůčastní veletrhu Evolution ve dnech 18.-20. března v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Těšit se můžete na několik novinek a na stánku budou k dispozici semínka k jarní výsadbě. Najdete nás v sekci Eco world LK 37.