Novinky

Podpořte EIHA k CBD

European Industrial Hemp Association (EIHA, Evropská asociace pro technické konopí) podporuje vytvoření harmonizované legislativy pro tuto oblast, aby se zajistila ochrana spotřebitelů a aby se podpořilo současné dvouciferné tempo růstu v tomto průmyslu.

více »

Hempoint na stránkách HempToday

Reportáž o aktivitách Hempointu se dostala na stránky mezinárodních internetových novin Hemp Today, na kterých najdete kromě zmíněného článku i spoustu zajímavých informací o aktuálním konopném dění ve světě.

více »

Konopí v české biopotravině roku 2014

Náš první společný produkt s Biofarmou Sasov - biosádlo z přeštických prasat s výluhem z konopí - se stalo Českou biopotravinou 2014. Gratulujeme!

více »

Hempoint je členem EIHA

Hempoint se stal hrdým členem světové konopné rodiny, kterou sdružuje Evropská asociace průmyslového konopí EIHA (European industrial hemp association). Děkujeme za vřelé přijetí a těšíme se na spolupráci a vzájemnou výměnu inspirací.

více »

Naše akce

Pojďte se podívat za námi na některou z akcí, které pořádá a nebo se jich účastní Hempoint!

Konopí a věda

Na Mendlově univerzitě proběhne dne 18.4. již 2. ročník vědecké konoference Konopí a věda. Rozhodli jsme se akci podpořit a proto každý z účastníků dostane čaj Ték jako dárek od Hempointu.

Hempoint poprvé ve Španělsku

Hempoint poprvé přestaví své výrobky ve spolupráci se svým španělským distributorem na veletrhu Expo Caňamo, jehož brány se otevřou 13.-15.5. v Seville.

Hempont na Evolution

Hempoint se v letošním roce opět zůčastní veletrhu Evolution ve dnech 18.-20. března v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Těšit se můžete na několik novinek a na stánku budou k dispozici semínka k jarní výsadbě. Najdete nás v sekci Eco world LK 37.